Novinky
Trek Slash 9.8, závodní enduro

Slash jsme vyvinuli speciálně pro závodní enduro s rychlými koly 29” a vynikajícím karbonovým rámem. Všechno, co dělá Slash skvělé pro závodní enduro, je také ideální pro každodenní a zábavnou...

více
Trek Procaliber 9.7

Trek Procaliber 9.7 je dalším modelem s karbonovým rámem s prvkem IsoSpeed, který můžete znát ze silničních kol Treku Domane. Na rámu naleznete kloub u spoje horní rámové a sedlové...

více

Trek Slash 9.8, závodní enduro

Úvod Novinky Trek Slash 9.8, závodní enduro

Slash jsme vyvinuli speciálně pro závodní enduro s rychlými koly 29” a vynikajícím karbonovým rámem. Všechno, co dělá Slash skvělé pro závodní enduro, je také ideální pro každodenní a zábavnou jízdu.
Slash 9,8 má lehký a extrémně pevný rám vyrobený z OCLV Mountain Carbon materiálu s exkluzivním RE:Aktiv šokem Thru Shaft a řadou vysoce výkonných dílů. Je postaven tak, aby zvládl velké skoky, ostré zatáčky a dostal Vás nahoru a dolu v horách rychleji, než jste si mysleli, že je to možné.
Je vybaven nejmodernější technologií, která přispívá ke skvělé jízdě, jako je například náboj Rapid Drive s 108 zuby, nastavitelná geometrie Mino Link a hnací jednotka SRAM Eagle 1x12 pro efektivitu a rychlost v jednoduchém balení.
Není to stroj jen pro závodění s hodinami, ale má schopnost sjezdového kola bez přidané hmotnosti a je stejně jako doma mezi páskou, tak v divočině.
Jedná se o skvělé kolo pro zákazníky, kteří hledají vysoko výkonný 29” stroj, který se vrhá na technické sjezdy a pak letí zpátky nahoru, aby si to dal vše znovu.

Copyright 2017 - 2019 © www.cyklosauer.cz