Novinky
Nový Trek Fuel EX 2020 je tady...

Nově přepracovanému kolu Fuel EX z řady 2020 se hned tak nic nevyrovná. Kolo má úplně nový rám, zdvihy 140mm vpředu, 130mm vzadu, novou geometrii. Je to nejuniverzálnější stroj který...

více
Trek Slash 9.8, závodní enduro

Slash jsme vyvinuli speciálně pro závodní enduro s rychlými koly 29” a vynikajícím karbonovým rámem. Všechno, co dělá Slash skvělé pro závodní enduro, je také ideální pro každodenní a zábavnou...

více

Trek Slash 9.8, závodní enduro

Úvod NovinkyTrek Slash 9.8, závodní enduro

Slash jsme vyvinuli speciálně pro závodní enduro s rychlými koly 29” a vynikajícím karbonovým rámem. Všechno, co dělá Slash skvělé pro závodní enduro, je také ideální pro každodenní a zábavnou jízdu.
Slash 9,8 má lehký a extrémně pevný rám vyrobený z OCLV Mountain Carbon materiálu s exkluzivním RE:Aktiv šokem Thru Shaft a řadou vysoce výkonných dílů. Je postaven tak, aby zvládl velké skoky, ostré zatáčky a dostal Vás nahoru a dolu v horách rychleji, než jste si mysleli, že je to možné.
Je vybaven nejmodernější technologií, která přispívá ke skvělé jízdě, jako je například náboj Rapid Drive s 108 zuby, nastavitelná geometrie Mino Link a hnací jednotka SRAM Eagle 1x12 pro efektivitu a rychlost v jednoduchém balení.
Není to stroj jen pro závodění s hodinami, ale má schopnost sjezdového kola bez přidané hmotnosti a je stejně jako doma mezi páskou, tak v divočině.
Jedná se o skvělé kolo pro zákazníky, kteří hledají vysoko výkonný 29” stroj, který se vrhá na technické sjezdy a pak letí zpátky nahoru, aby si to dal vše znovu.

Copyright 2017 - 2020 © www.cyklosauer.cz