Procaliber 9.7 Crystal White/ Trek Black

Značka: TREK
Procaliber 9.7 S 29 Crystal White/Trek Black
88 490 Kč –26 % 64 990 Kč
Procaliber 9.7 Crystal White/ Trek Black
Značka: TREK
Procaliber 9.7 Crystal White/ Trek Black
88 490 Kč –26 %
garance nejlepší ceny
Garance nejlepší ceny
na trhu
kvalitní servis
Kvalitní servis
na naší prodejně
Doživotní záruka na rám kol TREK
Doživotní záruka
na rám kol TREK
Velikost: S
Vyprodáno
88 490 Kč
64 990 Kč
Velikost: M
Skladem (1 ks)
88 490 Kč
64 990 Kč
Velikost: ML
Dodání do 7 dnů (1 ks)
88 490 Kč
64 990 Kč
Velikost: L
Vyprodáno
88 490 Kč
64 990 Kč
Velikost: XL
Vyprodáno
88 490 Kč
64 990 Kč
Velikost: XXL
Vyprodáno
88 490 Kč
64 990 Kč
Procaliber 9.7 je XC hardtail, který každou trať proletí bleskovou rychlostí. Díky karbonovému rámu s tlumicím prvkem IsoSpeed vydržíte déle se silami a lehčí komponenty vám pomohou svižně stoupat do kopců a pořádně to rozjet na rovinkách. Jste na trailech jako doma a pravidelně se účastníte místních XC závodů. Chcete si pořídit stroj s díly, které vás zrychlí, například lehčími karbonovými koly nebo větším rozsahem převodů, abyste ušetřili energii v těch nejstrmějších stoupáních. Lehký a tuhý karbonový rám s tlumicím prvkem IsoSpeed vyhlazujícím nerovnosti, lehčí vidlice RockShox Reba RL s odpružením Solo Air, tlumič Motion Control se zamykáním z řídítek, pohon SRAM GX Eagle s velmi širokým rozsahem převodů, rychlá 29palcová karbonová kola Bontrager Kovee Elite 23 a karbonová sedlovka. Úžasné kolo pro ty, kdo to se závoděním myslí vážně. Lepší vidlice a karbonová kola vám ušetří spoustu gramů, takže budete rychlejší. - Karbonový rám, karbonová kola a karbonová sedlovka znamenají závodní lehkost. - Tlumicí prvek IsoSpeed pohlcuje vibrace a vyhlazuje nerovnosti, takže v porovnání s ostatními hardtaily je jízda mnohem hladší. - Dolní rámová trubka Straight Shot se postará o extra tuhost a citlivější ovládání bez navýšení hmotnosti a hlavové složení se systémem Knock Block ochrání rám, aby do něj v případě přetočení řídítek nenarazily korunky vidlice. - Karbonové ráfky jsou lehčí, takže se snáz dostanete do vyšší rychlosti. - Nový pohon SRAM GX Eagle má mimořádně lehký převod do stoupání, abyste ušetřili co nejvíc energie, která ke konci závodu přijde vhod. Hladkost díky prvku IsoSpeed IsoSpeed vyhlazuje menší hrboly a nerovnosti trailu, které unavují, takže zůstanete déle v plné síle a zachováte účinnost šlapání.

Karbon OCLV Mountain Carbon Toto speciální karbonové vlákno určené pro horská kola Trek je nesmírně tuhé. Vyznačuje se unikátním složením materiálů a postupy vrstvení, jakož i pokročilými výrobními postupy značky Trek a přísnějším testováním.

Dolní rámová trubka Straight Shot Dolní rámová trubka Straight Shot je zárukou tužšího rámu bez navýšení hmotnosti, proto můžete bez obav a rychle zdolávat náročné povrchy i strmé výšlapy. Málem jste zapomněli na pedály Toto kolo se nedodává s pedály, protože když si pedály vyberete sami, bude se vám jezdit lépe. Prohlédněte si našeho průvodce pedály a vyberte si takové, které budou odpovídat vašemu jízdnímu stylu. Chcete pedály určené pro závody? Doporučujeme MTB pedály s nášlapy pro lepší ovladatelnost a výkon.

Doplňkové parametry

Kategorie: HORSKÁ
Modelový rok: 2023
Barva: CRYSTAL WHITE/TREK BLACK