Domane AL 5 Gen 4

Značka: TREK
Domane AL 5 44 Matte Trek Black
55 990 Kč
Domane AL 5 Gen 4
Značka: TREK
garance nejlepší ceny
Garance nejlepší ceny
na trhu
kvalitní servis
Kvalitní servis
na naší prodejně
Doživotní záruka na rám kol TREK
Doživotní záruka
na rám kol TREK
Velikost: 44
Dodání do 7 dnů (15 ks)
55 990 Kč
Velikost: 52
Dodání do 7 dnů (7 ks)
55 990 Kč
Velikost: 54
Dodání do 7 dnů (20 ks)
55 990 Kč
Velikost: 56
Dodání do 7 dnů (6 ks)
55 990 Kč
Velikost: 58
Dodání do 7 dnů (25 ks)
55 990 Kč
Velikost: 61
Dodání do 7 dnů (6 ks)
55 990 Kč
Velikost: 49
Dodání do 7 dnů (25 ks)
55 990 Kč
Domane AL 5 je rychlé a univerzální silniční kolo ideální pro začínající silničáře. Rám z hliníku Alpha, prostor pro robustnější pláště, dvanáctirychlostní pohon Shimano 105, úchyty na horní rámové trubce a geometrie, která vám dopřeje celodenní pohodlí. Domane AL 5 se zkrátka skvěle hodí na rekreační projížďky, skupinové švihy, rychlé dojíždění i výpravy mimo asfalt, kde zvládne většinu gravelových cest. Rádi byste si vyzkoušeli silniční cyklistiku na kole, které vám dopřeje rychlou, pohodlnou a hladkou jízdu, ale hlavně nebude stát víc, než si můžete dovolit. Chcete jezdit hlavně po silnicích, ale také potřebujete, aby vaše kolo zvládlo i většinu štěrkových cest a cyklostezky a aby díky vhodnému zpřevodování vyjelo každý kopec. Líbí se vám myšlenka trávit slunné dny v sedle a brousíte si zuby na kolo, na němž budete v pohodlí tak dlouho, jak budete potřebovat. Vysoce elegantní rám z hliníku Alpha řady 100 s pokročilým tvarováním trubek pro špičkovou estetiku a jízdní vlastnosti, dvanáctirychlostní sada Shimano 105, kotoučové brzdy účinné za každého počasí, výjimečně odolná kola, integrované úchyty na rámu na převoz vybavení, 32mm silniční pláště, které pohlcují víc nerovností a jsou připravené na bezdušový systém, a řídítka s vyosením oblouků pro spolehlivější ovládání a větší stabilitu. Domane AL 5 je nefalšované silniční kolo vhodné pro začátečníky. Na delších trasách vám dopřeje pohodlí, svou rychlostí vás snadno udrží v kontaktu se skupinou a díky výjimečné všestrannosti vám umožní zavítat i mimo asfaltové silnice. - Univerzálnost sama. Skvělé první výkonnostní kolo, které všem začínajícím silničářům dopřeje hladkou jízdu. - Prostor pro robustnější pláště vám umožní opustit hladký asfalt a pohodlně se projíždět i po většině šotolinových cest. - Vnitřní vedení kabelů a elegantní integrovaný kokpit dávají vyniknout čistým designovým liniím. - Úchyty na nosič, blatníky a brašnu na horní rámovou trubku usnadňují převážení veškeré nezbytné výbavy. - Účinné kotoučové brzdy umožňují bleskurychlé zastavení za všech podmínek. Nízká hmotnost Díky nové celokarbonové vidlici a vylepšené konstrukci rámu jsme ve srovnání s předchozí generací Domane AL Disc ušetřili 227 g. Ideální na jakýkoli povrch Prostor pro robustnější pláště vám umožní opustit hladký asfalt a pohodlně se projíždět i po většině šotolinových cest.

Pohodlí na dlouhé vzdálenosti Díky vzpřímenější jízdní pozici budou delší pobyty v sedle příjemnější, pohodlnější a méně namáhavé. Sbalte se a vyrazte Úchyty na blatníky, lahve na vodu, nosič a brašnu na horní rámovou trubku vám usnadní převážení výbavy při celodenních výletech, rychlém dojíždění i jiných příležitostech.

Moderní ergonomie, špičková integrace Moderní řídítka s 4cm vyosením oblouků vám umožní zaujmout ergonomičtější pozici. Nově si také užijete nadstandardní integraci v podobě skrytého vedení kabelů, kterým se obvykle pyšní jen dražší kola. Skvělý poměr cena/výkon Domane AL Disc vychází ze zkušeností značky Trek se závodními silničními koly. Jedná se tak o silniční kolo, z kterého při delších a rychlejších vyjížďkách jen tak nevyrostete.

Doplňkové parametry

Kategorie: SILNIČNÍ KOLA
Modelový rok: 2024
Barva: MATTE TREK BLACK