Domane SL 5 Gen 4

Značka: TREK
Domane SL 5 44 Matte Deep Smoke
75 490 Kč
Domane SL 5 Gen 4
Značka: TREK
garance nejlepší ceny
Garance nejlepší ceny
na trhu
kvalitní servis
Kvalitní servis
na naší prodejně
Doživotní záruka na rám kol TREK
Doživotní záruka
na rám kol TREK
Velikost: 44
Dodání do 7 dnů (2 ks)
75 490 Kč
Velikost: 47
Dodání do 7 dnů (26 ks)
75 490 Kč
Velikost: 50
Dodání do 7 dnů (12 ks)
75 490 Kč
Velikost: 52
Dodání do 7 dnů (12 ks)
75 490 Kč
Velikost: 54
Dodání do 7 dnů (22 ks)
75 490 Kč
Velikost: 56
Dodání do 7 dnů (23 ks)
75 490 Kč
Velikost: 58
Dodání do 7 dnů (2 ks)
75 490 Kč
Velikost: 60
Dodání do 7 dnů (2 ks)
75 490 Kč
Velikost: 62
Dodání do 7 dnů (9 ks)
75 490 Kč
Na Domane SL 5 v pohodlí zvládnete drsné silnice i dlouhé vzdálenosti. Lehký rám z karbonu OCLV řady 500 je osazen zadním prvkem IsoSpeed, který vyhlazuje nerovnosti silnic a snižuje únavu. Rovněž má integrovaný kokpit pro nastavení, který je stejně tak dobrý, jak vypadá. Má spolehlivý pohon Shimano 105 a vnitřní úložný prostor se snadným přístupem k ukládání věcí nutných pro jízdu. Nabízí prostor na pláště až 38 mm, na nichž zdoláte cokoli od asfaltu po jemnou šotolinu. Chcete pohodlné a rychlé kolo, které je odolné. Dáváte přednost prvku IsoSpeed tlumícímu vibrace a lehkému karbonu. Hodláte vyrážet na hladký asfalt, drsné silnice i do terénu. Vybíráte kolo s prostorem pro široké pláště, které vám to umožní. Lehký a propracovaný rám z karbonu OCLV řady 500 a vidlice se zadním prvkem IsoSpeed k vyhlazení nerovností silnic, výkonné kotoučové brzdy s úchytem Flat Mount, kompletní sada komponent 2x12 Shimano 105 a kola se širšími plášti 700x32 umožňující přechod na bezdušovou verzi. Integrovaný kokpit, vnitřní úložný prostor, úchyty na horní trubce a vedení lanek zvyšují možnosti a elegantní vzhled kola. Karbon, pohodlí, schopnosti. Domane SL 5 je kolo stvořené na dlouhé jízdy. Má lehký a rychlý karbonový rám, stabilní vytrvalostní geometrii a zadní prvek IsoSpeed, který vyhlazuje nerovnosti silnic a zaručuje pohodlí. Také získáte výhodu špičkového řazení Shimano 105 a výkonných kotoučových brzd, které umožňují použití širokých plášťů. - Kolo Domane SL Gen 4 je díky zadnímu prvku IsoSpeed, integrovaným lankům a aerodynamickému profilu trubek rychlé a lehké a zaručuje hladkou jízdu. - Jedná se o velmi všestranné kolo, které si snadno poradí s celodenními dobrodružstvími na otevřené silnici, klubovými vyjížďkami i závody. - Sada Shimano 105 je spolehlivá a finančně vás nezruinuje. - Prvek IsoSpeed a prostor až pro 38mm pláště společně absorbují nerovnosti povrchu, abyste vydrželi déle svěží a mohli jezdit ve větším pohodlí. - V praktickém vnitřním úložném prostoru lze převážet nářadí a vybavení. Úchyty na horní trubce dále umožňují připevnit brašnu na celodenní jízdy. Výhoda hladké jízdy Nově vylepšená technologie IsoSpeed pohlcuje nerovnosti, díky čemuž se tolik neunavíte a déle pak vydržíte v plném nasazení. Rychlost až na stupně vítězů Nové karbonové Domane, na kterém bylo dosaženo vítězství po nechvalně známých kočičích hlavách v závodě Paříž-Roubaix, je nyní ještě rychlejší díky vylepšeným aerodynamickým vlastnostem a velmi lehkému designu.

Dosud nejlehčí Domane SL s kotoučovými brzdami je díky lehkému a pevnému karbonu OCLV řady 500 a novému designu snižujícímu hmotnost vůbec nejlehčí. Variabilní prostor pro plášť Je osazeno rychlými 32mm plášti, ale nabízí prostor až pro 38mm pláště, takže můžete bez obav jezdit po všech druzích povrchů od hladkého asfaltu až po lehký štěrk.

Vnitřní úložný prostor Vnitřní úložný prostor v dolní trubce a úchyty na brašnu na horní trubce usnadňují převážení věcí během celodenní jízdy.

Zdokonalená integrace Domane nyní nabízí ještě větší integraci díky skrytým lankům a skryté objímce sedlovky.

Doplňkové parametry

Kategorie: SILNIČNÍ KOLA
Modelový rok: 2024
Barva: MATTE DEEP SMOKE