Domane SLR 7 AXS Gen 4

Značka: TREK
Domane SLR 7 AXS 47 Axinite Flip/Trek Black
254 990 Kč
Domane SLR 7 AXS Gen 4
Značka: TREK
garance nejlepší ceny
Garance nejlepší ceny
na trhu
kvalitní servis
Kvalitní servis
na naší prodejně
Doživotní záruka na rám kol TREK
Doživotní záruka
na rám kol TREK
Velikost: 47
Dodání do 7 dnů (3 ks)
254 990 Kč
Velikost: 50
Dodání do 7 dnů (3 ks)
254 990 Kč
Velikost: 52
Dodání do 7 dnů (3 ks)
254 990 Kč
Velikost: 54
Dodání do 7 dnů (4 ks)
254 990 Kč
Velikost: 56
Dodání do 7 dnů (3 ks)
254 990 Kč
Velikost: 58
Dodání do 7 dnů (3 ks)
254 990 Kč
Velikost: 60
Dodání do 7 dnů (3 ks)
254 990 Kč
Velikost: 62
Dodání do 7 dnů (3 ks)
254 990 Kč
Domane SLR 7 AXS je lehoučké vytrvalostní silniční kolo z karbonu osazené špičkovými díly pro rychlou a výkonnostní jízdu. Získáte rám z našeho nejlepšího karbonu OCLV řady 800 se zadním prvkem IsoSpeed, bezdrátový elektronický pohon SRAM Force AXS D2 pro přesné řazení a kola z karbonu OCLV. Má rovněž úložný prostor se snadným přístupem k věcem potřebným pro jízdu a pojme až 38mm pláště, díky nimž hravě zdoláte drsné silnice i lehký štěrk. Chcete pohodlí na dlouhé vzdálenosti i na náročném povrchu a zároveň komponenty určené na závody. Požadujete opravdu špičkový silniční rám pro vytrvalostní jízdu s výhodou bezdrátového elektronického pohonu SRAM Force AXS D2 pro rychlé a spolehlivé řazení ve všech podmínkách. Mimořádně lehký propracovaný rám a vidlice z karbonu OCLV řady 800, zadní prvek IsoSpeed, integrovaný vnitřní úložný prostor a úchyty na horní rámové trubce. Kolo je vybaveno bezdrátovým elektronickým pohonem 2x12 SRAM Force AXS D2, klikami s wattmetrem pro sledování výkonu, účinnými kotoučovými brzdami s úchytem Flat Mount, karbonovými koly Aeolus Pro 37 a řídítky Bontrager Pro IsoCore tlumícími vibrace o 20 % víc než standardní karbonová řídítka. Náš nejšpičkovější karbonový rám Domane s přesným řazením, které zaručuje pouze bezdrátový pohon SRAM Force AXS D2. Získáte technologie, které přinášejí skutečnou výhodu v pohodlí, spolehlivosti a rychlosti při celodenních dobrodružstvích, náročných skupinových jízdách či dlouhých závodech. - Díky zadnímu prvku IsoSpeed, vnitřnímu vedení lanek, aerodynamickému profilu trubek Kammtail a našemu velmi výkonnému karbonu OCLV řady 800 je Domane SLR Gen 4 lehoučké a rychlé kolo, které nabízí hladkou jízdu. - Bezdrátový pohon SRAM Force AXS D2 nabízí rychlé a přesné řazení, které je spolehlivé v těch nejnáročnějších podmínkách. - Prvek IsoSpeed a prostor až pro 38mm pláště společně absorbují nerovnosti povrchu, abyste vydrželi déle svěží a mohli jezdit ve větším pohodlí. - V praktickém vnitřním úložném prostoru lze převážet nářadí a vybavení. Úchyty na horní trubce dále umožňují připevnit brašnu na celodenní jízdy. - Sada kliky s wattmetrem umožňuje snadno sledovat údaje o jízdě. Výhoda hladké jízdy Nově vylepšená technologie IsoSpeed pohlcuje nerovnosti, díky čemuž se tolik neunavíte a déle pak vydržíte v plném nasazení. Rychlost až na stupně vítězů Nové karbonové Domane, na kterém bylo dosaženo vítězství po nechvalně známých kočičích hlavách v závodě Paříž-Roubaix, je nyní ještě rychlejší díky vylepšeným aerodynamickým vlastnostem a velmi lehkému designu.

Dosud nejlehčí Domane SLR s kotoučovými brzdami je díky našemu nejlepšímu a nejlehčímu karbonu OCLV řady 800 a novému designu snižujícímu hmotnost vůbec nejlehčí. Variabilní prostor pro plášť Je osazeno rychlými 32mm plášti, ale nabízí prostor až pro 38mm pláště, takže můžete bez obav jezdit po všech druzích povrchů od hladkého asfaltu až po lehký štěrk.

Vnitřní úložný prostor Vnitřní úložný prostor v dolní trubce a úchyty na brašnu na horní trubce usnadňují převážení věcí během celodenní jízdy.

Zdokonalená integrace Domane nyní nabízí ještě větší integraci díky skrytým lankům a skryté objímce sedlovky.

Doplňkové parametry

Kategorie: SILNIČNÍ KOLA
Modelový rok: 2024
Barva: AXINITE FLIP/TREK BLACK