Fuel EX 8 Gen 5

Značka: TREK
Fuel EX 8 XT XS 27.5 Rage Red to Dnister Black Fad
102 690 Kč –32 % 68 990 Kč
Fuel EX 8 Gen 5
Značka: TREK
Fuel EX 8 Gen 5
102 690 Kč –32 %
garance nejlepší ceny
Garance nejlepší ceny
na trhu
kvalitní servis
Kvalitní servis
na naší prodejně
Doživotní záruka na rám kol TREK
Doživotní záruka
na rám kol TREK
Velikost: XS
Dodání do 7 dnů (25 ks)
102 690 Kč
68 990 Kč
Velikost: S
Dodání do 7 dnů (25 ks)
102 690 Kč
68 990 Kč
Fuel EX 8 je skvělé trailové kolo pro ty, kdo hledají všestranný celoodpružený stroj na příjemnější zdolávání únavných kopců i řádění v drsném terénu. V poměru cena/výkon nemá v nabídce našich horských kol konkurenci, protože kombinuje špičkové díly, masivní hliníkový rám s nízkou hmotností a 140mm přední a 130mm zadní odpružením s traťovými funkcemi. Rádi si na kole zaskáčete, ale stejně rádi se vydáváte na delší výpravy na singletracích. Hledáte kolo, se kterým zvládnete každý trail, a prioritou jsou pro vás kvalitní komponenty. Slitinový rám, 140mm vidlice FOX Rhythm 34, 130mm zadní zdvih a mimořádně účinný tlumič RE:aktiv. Pohon Shimano XT 1x12 s extra nízkým 51zubým převodem na stoupání, 4pístkové brzdy, kola Bontrager s 54zubým nábojem Rapid Drive pro rychlou aktivaci a dále teleskopická sedlovka Bontrager Line. Fuel EX 8 jsme vyladili nejnovějším řazením Shimano s nejširším rozsahem převodů a jedinečným tlumičem Trek RE:aktiv, který je úžasně citlivý, ale při šlapání i dostatečně tuhý. - Díky širšímu rozsahu převodů a účinnějšímu odpružení překonáte i technicky náročná stoupání, na která byste si dříve netroufli. - Když porovnáte parametry a cenu, lepší stroj než Fuel EX 8 nenajdete. - Tohle kolo vás povzbudí k tomu, že každou zatáčku, každé kamenné pole i každý sjezd proletíte v co nejvyšší rychlosti. - Ovládání páčky teleskopické sedlovky nemůže být intuitivnější. - Rozšířili jsme sortiment velikostí, aby si mohl vybrat opravdu každý. Získáte nejrychlejší kola, která pasují na váš rám: XS rámy mají 27,5palcová kola, u velikosti S je na výběr mezi 27,5 nebo 29palcovými koly a velikosti M až XL budou osazeny koly Bude mé kolo mít sníženou horní rámovou trubku? U menších rámů (XS a S) se horní rámová trubka směrem k sedlové trubce svažuje. Díky tomuto provedení je rám nižší, což vyhovuje jezdcům menších postav, kteří tak mohou být nad kolem rozkročeni pohodlněji. U větších rámů (od M) je horní rámová trubka vodorovná, protože vyšší jezdci, kteří mají delší nohy, nemají s výškou rámu problém. Active Braking Pivot Systém Active Braking Pivot umožňuje našim technikům seřídit tlumení tak, aby reagovalo na zrychlení a brzdění nezávisle. Výsledkem je spolehlivá ovladatelnost.

RE:aktiv Technologie RE:aktiv nabízí pevnou podporu pro výkonné šlapání a umožňuje hladkou ovladatelnost kola i v náročném terénu.

Straight Shot a Knock Block Design rámu Straight Shot společnosti Trek optimalizuje poměr tuhosti a hmotnosti pro lepší odezvu. V náročných terénech se budete moct do kola pořádně a sebevědomě opřít.

Doplňkové parametry

Kategorie: CELOODPRUŽENÁ
Modelový rok: 2022
Barva: RAGE RED TO DNISTER BLACK FADE