Fuel EX 9.8 GX AXS Gen 6

Značka: TREK
Fuel EX 9.8 GX AXS XS 27.5 Mulsanne Blue
172 490 Kč –13 % 149 990 Kč
Fuel EX 9.8 GX AXS Gen 6
Značka: TREK
Fuel EX 9.8 GX AXS Gen 6
172 490 Kč –13 %
garance nejlepší ceny
Garance nejlepší ceny
na trhu
kvalitní servis
Kvalitní servis
na naší prodejně
Doživotní záruka na rám kol TREK
Doživotní záruka
na rám kol TREK
Velikost: XS
Dodání do 7 dnů (7 ks)
172 490 Kč
149 990 Kč
Velikost: S
Dodání do 7 dnů (6 ks)
172 490 Kč
149 990 Kč
Velikost: M
Dodání do 7 dnů (51 ks)
172 490 Kč
149 990 Kč
Velikost: ML
Dodání do 7 dnů (51 ks)
172 490 Kč
149 990 Kč
Velikost: L
Dodání do 7 dnů (51 ks)
172 490 Kč
149 990 Kč
Velikost: XL
Dodání do 7 dnů (51 ks)
172 490 Kč
149 990 Kč
Fuel EX 9.8 je výkonné trailové kolo s lehkým, avšak tuhým karbonovým rámem, který je hladký, tichý a nezalekne se žádného trailu. Je osazeno nejnovější technologií jako např. pohonem SRAM GX AXS, který je velmi elegantní a lze si ho nastavit podle vlastních představ. 150mm přední a 140mm zadní odpružení zajišťují ovladatelnost i na těch nejnáročnějších trailech. Vše doplňují karbonová kola Bontrager s rychlými náboji. Vybíráte celoodpružené kolo, které zvládne naprosto všechno. Chcete přínos v podobě tlumení vibrací, který poskytuje karbonový rám a kola, dále špičkové odpružení na vyhlazení nerovností a máte rádi elegantní a minimalistické nastavení díky bezdrátovému 12rychlostnímu řazení. Lehký a tuhý karbonový rám s kompletní sadou odpružení FOX Performance promění drsné kamenité úseky v procházku růžovým sadem. Lehká karbonová kola nabízejí tuhost a spolehlivé držení stopy. Bezdrátové řazení SRAM GX AXS a bezdušová kola a pláště, které minimalizují dobu strávenou opravami defektů. V neposlední řadě pak nastavitelnou geometrii a úložný prostor v rámu, takže si vše můžete doladit podle sebe. Fuel EX 9.8 je výsledkem vývoje jízdy na trailech. Má delší přední geometrii pro snadné zvládání prudkých sjezdů a strmější sedlovou trubku pro účinné výšlapy. Karbonový rám je lehký a řazení SRAM GX AXS je dalším vylepšením pro ty, kdo požadují nejnovější technologie. - Lehký karbonový rám a progresivní geometrie zvládají prudké a drsné sjezdy i náročné výšlapy. - Je osazeno lehkými a tuhými karbonovými koly, pro která jsou technické pasáže hračkou a jež skvěle drží stopu, i když jde do tuhého. - Získáte nejnovější technologii v podobě výkonné sady SRAM GX s bezdrátovým řazením AXS. - Díky nastavitelnému úhlu sedlovky (potřebné misky se prodávají zvlášť) a prvku Mino Link lze volit ze šesti různých konfigurací geometrie. - Rozšířili jsme námi nabízený sortiment velikostí, abychom zajistili ideální stroj pro každého jezdce s koly, která nejlépe padnou jednotlivým velikostem rámu: XS rámy mají 27,5palcová kola, u velikosti S je na výběr mezi 27,5 nebo 29palcovými koly a Vnitřní úložný prostor Díky vnitřnímu úložnému prostoru nepotřebujete brašničku. Můžete v něm totiž převážet všechny nezbytnosti pro jízdu.

Active Braking Pivot Systém Active Braking Pivot umožňuje našim technikům seřídit tlumení tak, aby reagovalo na zrychlení a brzdění nezávisle. Výsledkem je spolehlivá ovladatelnost.

Položenější nebo kolmější úhel, záleží jen na vás K seřízení úhlu hlavového složení lze použít misky (prodávají se zvlášť). 64,5stupňový úhel hlavové trubky tak může být kolmější nebo naopak položenější podle potřeby, aniž by to ovlivnilo výšku středového složení.

Nastavte si odpružení podle terénu Nastavení zdvihového poměru pouhým otočením přepínače. Méně progresivní nastavení je poddajnější a ideální na drsné traily se strmými skoky. Více progresivní nastavení je pak vhodné na větší skoky, kdy chcete využít celý zdvih nebo chcete použít pružinový tlumič. Řetězové vzpěry podle velikosti Řetězové vzpěry podle velikosti zaručují vyváženou ovladatelnost. Jezdcům menší postavy nabízí svižnou jízdu. Těm větším zlepšují trakci předního kola a usnadňují stoupání. Elegance vepředu, zábava vzadu Toužíte po svižné jízdě na 27,5palcových kolech, ale nechcete se vzdát rychlosti těch 29palcových? Nezoufejte. Kolo Fuel EX umožňuje používat obě velikosti. Stačí jen Mino Link nastavit do vysoké polohy, použít 160mm vidlici a je hotovo.

Doplňkové parametry

Kategorie: CELOODPRUŽENÁ
Modelový rok: 2023
Barva: MULSANNE BLUE