Rail 7 Gen 3

Značka: TREK
Rail 7 Deore/XT EU S Dark Prismatic
147 990 Kč
Rail 7 Gen 3
Značka: TREK
garance nejlepší ceny
Garance nejlepší ceny
na trhu
kvalitní servis
Kvalitní servis
na naší prodejně
Doživotní záruka na rám kol TREK
Doživotní záruka
na rám kol TREK
Velikost: S
Dodání do 7 dnů (51 ks)
147 990 Kč
Velikost: M
Dodání do 7 dnů (51 ks)
147 990 Kč
Velikost: L
Dodání do 7 dnů (51 ks)
147 990 Kč
Velikost: XL
Dodání do 7 dnů (51 ks)
147 990 Kč
Rail 7 je horské elektrokolo s vyšším zdvihem na náročné sjezdy. Vybavili jsme ho stejnými díly jako naše špičková trailová kola bez podpory šlapání, například lepší vidlicí, řazením a baterií, a navíc i výkonným pohonem Bosch, díky němuž máte v podstatě takové taxi, co vás vyveze na kopec. Hledáte horské elektrokolo na traily, které drsný terén zvládá stejně jako trailová kola bez motoru. Víte už, jaká je s elektrokolem v horách zábava, a chcete investovat do kvalitnějších komponentů. Odolný slitinový rám se zadním zdvihem 150 mm a 625Wh vyjímatelnou integrovanou baterií, 160mm vidlice RockShox Domain, nejnovější chytrý pohonný systém Bosch Performance Line CX s dopomocí až do 25 km/h a nový ovladač s LED a Bluetooth® pro snadné připojení a zaznamenávání údajů o jízdě v aplikaci eBike Flow. Sada řazení 1x12 Shimano SLX/XT s hladkým chodem, teleskopická sedlovka, účinné čtyřpístkové brzdy Shimano na sebevědomé sjezdy a 29palcová kola Bontrager Line Comp 30 připravená na bezdušový systém (včetně tmelu). Rail 7 jsme osadili celou řadou kvalitnějších komponentů, třeba lepším řazením, vidlicí nebo koly. Baterie s dlouhým dojezdem zajišťuje potřebný výkon pro jeden okruh za druhým s úsměvem na tváři od ucha k uchu. - Slitinový Rail Gen 3 nabízí chytrý systém Bosch s LED ovladačem, který se připojuje k aplikaci Bosch eBike Flow pro bezdrátové aktualizace, individualizované úpravy motoru a další funkce. - Systém vyjímatelné integrované baterie (RIB) Trek je elegantní a velmi praktický. Baterie je skrytá v rámu, který ji zároveň chrání. Snadno ji vyjmete bez nářadí a na dolní trubku můžete namontovat košík na lahev. - Kokpit kola Rail je čistý, protože nemá displej. Ten ale lze díky chytrému systému snadno přidat. - Na ovladači můžete aktivovat funkci pomoci při vedení kola nebo chytrý režim e-MTB, který automaticky uzpůsobuje úroveň dopomoci podle terénu. - Použili jsme osvědčené technologie z rámů našich parádních trailových kol, například nastavitelnou geometrii Mino Link, mimořádně tuhou spodní rámovou trubku Straight Shot a systém Active Braking Pivot (ABP). Motor Bosch Performance Line CX Motor Bosch Performance Line CX je měřítkem výkonu horských elektrokol. Nabízí točivý moment až 85 Nm, chytrý režim eMTB a baterii s prodlouženou životností Extended Boost, která automaticky přizpůsobí míru asistence podle terénu. Vyjímatelná integrovaná baterie RIB je jednodílná baterie s krytem a vestavěným madlem, kterou lze vyjmout a opět nainstalovat do rámu snadno a bez nářadí. Jedná se o nejpohodlnější způsob vyjmutí baterie za účelem převozu či nabití nebo kvůli bezpečnosti.

Motor Bosch Performance Line CX Motor Bosch Performance Line CX je měřítkem výkonu horských elektrokol. Nabízí točivý moment až 85 Nm, chytrý režim eMTB a baterii s prodlouženou životností Extended Boost, která automaticky přizpůsobí míru asistence podle terénu. Ovladač LED Bosch Ovladač LED chytrého systému Bosch umožňuje snadno měnit režim podpory, aktivovat režim pojezdu nebo zapnout volitelná světla. Jasně svítící LED diody jsou dobře viditelné ve všech podmínkách a zobrazují úroveň nabití baterie a režim podpory.

Chytrý systém Bosch Chytrý systém Bosch přináší e-MTB, které je ještě propojenější. LED ovladač lze propojit s aplikací Bosch eBike Flow, abyste měli k dispozici jízdní údaje, mohli upravovat nastavení a provádět aktualizace systému. Díky připojení Bluetooth lze navíc snadno přidat displej, pokud si chcete lépe zobrazit jízdní údaje. Active Braking Pivot Systém Active Braking Pivot umožňuje našim technikům seřídit tlumení tak, aby reagovalo na zrychlení a brzdění nezávisle. Výsledkem je spolehlivá ovladatelnost.

Doplňkové parametry

Kategorie: CELOODPRUŽENÁ ELEKTROKOLA
Modelový rok: 2024
Barva: DARK PRISMATIC