Slash 9.9 X01 Gen 5

Značka: TREK
Slash 9.9 XO1 S 29 Lithium Grey
244 990 Kč
Slash 9.9 X01 Gen 5
Značka: TREK
garance nejlepší ceny
Garance nejlepší ceny
na trhu
kvalitní servis
Kvalitní servis
na naší prodejně
Doživotní záruka na rám kol TREK
Doživotní záruka
na rám kol TREK
Velikost: S
Dodání do 7 dnů (7 ks)
244 990 Kč
Slash 9.9 je naše nejrychlejší enduro horské kolo. Není proto divu, že po něm hlavně sáhnou profesionálové týmu Trek Factory Racing Enduro. Celokarbonový rám, zcela nové parádní odpružení, rychlá karbonová kola a nejnovější pohon SRAM X01 Eagle činí z tohoto špičkového kola nesporného krále endura. Chcete výkonnostní výhody závodních kol enduro, která hravě zdolávají největší závody světa. Hodláte jezdit rychle, opřít se do toho ze všech sil a řezat zatáčky až na stupně vítězů. Celokarbonový rám OCLV pro horská kola se 160mm zdvihem a zbrusu novým tlumičem RockShox Super Deluxe Ultimate s vylepšeným tlumením Thru Shaft a zcela nová vidlice RockShox ZEB se solidními 38mm sloupky. Pohon SRAM X01 Eagle s novou 10-52 kazetou a karbonová kola Line 30 s 54zubým nábojem Rapid Drive pro rychlé zrychlení, kdykoli je to třeba. Každičký díl tohoto kola byl navržen pro bláznivou rychlost na těch nejdivočejších vytrvalostních trasách na světě. Rychlé, odolné a zábavné. Už jsme říkali, že je rychlé? - Větší 38mm sloupky vidlice RockShox ZEB pomáhají držet se dráhy i v drsném terénu. Vylepšený tlumič umožňuje doladit vlastní nastavení. - Nový snímatelný Knock Block nabízí větší úhel řízení a ochrání tak všechna lanka a hadičky, aniž by omezil poloměr otáčení. - Kolo je osazeno druhým krytem dolní rámové trubky, který ještě lépe ochrání rám před poškozením při přepravě. - Širší sedlová trubka, širší 34,9mm teleskopická sedlovka je silnější, odolnější a snáze se pohybuje nahoru a dolů. - Velký vnitřní úložný prostor v dolní rámové trubce slouží k uskladnění nástrojů a vybavení. Vnitřní úložný prostor Díky vnitřnímu úložnému prostoru nepotřebujete brašničku. Můžete v něm totiž převážet všechny nezbytnosti pro jízdu.

Tlumič RockShox Super Deluxe Thru Shaft Zbrusu nový tlumič RockShox Super Deluxe Ultimate patří k těm nejpropracovanějším tlumičům na trhu. Má vylepšenou vzduchovou pružinu a unikátní tlumení Thru Shaft vyznačující se výjimečnou trakcí a hladkým ovládáním a nabízí podporu při celodenních rychlých sjezdech.

Active Braking Pivot Systém Active Braking Pivot umožňuje našim technikům seřídit tlumení tak, aby reagovalo na zrychlení a brzdění nezávisle. Výsledkem je spolehlivá ovladatelnost.

Komplexní ochrana rámu Vyměnitelné chrániče dolní trubky chrání spodní stranu rámu před kameny, nárazy, nečistotami a při transportu a vy se můžete plně soustředit na jízdu. Karbon OCLV Mountain Carbon Toto speciální karbonové vlákno určené pro horská kola Trek je nesmírně tuhé. Vyznačuje se unikátním složením materiálů a postupy vrstvení, jakož i pokročilými výrobními postupy značky Trek a přísnějším testováním.

Doplňkové parametry

Kategorie: CELOODPRUŽENÁ
Modelový rok: 2021
Barva: LITHIUM GREY