Top Fuel 9.8 GX AXS T-Type

Značka: TREK
Top Fuel 9.8 GX AXS XS Matte Emerald Iris
170 990 Kč
Top Fuel 9.8 GX AXS T-Type
Značka: TREK
garance nejlepší ceny
Garance nejlepší ceny
na trhu
kvalitní servis
Kvalitní servis
na naší prodejně
Doživotní záruka na rám kol TREK
Doživotní záruka
na rám kol TREK
Velikost: XS
Dodání do 7 dnů (7 ks)
170 990 Kč
Velikost: S
Dodání do 7 dnů (34 ks)
170 990 Kč
Velikost: M
Dodání do 7 dnů (35 ks)
170 990 Kč
Velikost: L
Dodání do 7 dnů (12 ks)
170 990 Kč
Velikost: XL
Dodání do 7 dnů (2 ks)
170 990 Kč
Velikost: M/L
Dodání do 7 dnů (50 ks)
170 990 Kč
Top Fuel 9.8 je celoodpružené horské kolo z karbonu pro náročné bikery, kteří ze svých požadavků na všestrannost a kvalitní díly nikdy nesleví. Kombinací špičkových dílů včetně bezdrátové elektronické převodovky SRAM GX Eagle AXS a lehkého karbonového rámu vznikl neuvěřitelný stroj, na kterém si užijete průlety flow traily i zdolávání technicky náročných singletracků.  Hledáte všestranné celoodpružené horské kolo, které je rychlé, efektivně přenáší sílu z pedálů a nezalekne se ani náročnějšího terénu. Chcete větší tuhost a lehkost karbonového rámu a rovněž bleskově rychlé bezdrátové elektronické řazení. Lehký a tuhý celokarbonový rám, 130mm vidlice RockShox Pike Select+, tlumič RockShox Deluxe Ultimate RCT se zadním zdvihem 120 mm a bezdrátová elektronická převodovka SRAM GX Eagle AXS s velmi lehkým převodem do stoupání (52 zubů). Pak ještě široká karbonová kola Bontrager Line Elite 30 se 108zubým nábojem Rapid Drive pro okamžitou aktivaci, teleskopická sedlovka Bontrager Line Elite a integrovaná kombinace řídítek a představce Bontrager RSL z karbonu. V karbonovém kole Top Fuel 9.8 jsme propojili vlastnosti trailových a sjezdových speciálů, takže je s ním úžasná zábava. Díky lepším dílům, například karbonovým kolům, nesmírně citlivému odpružení a rychlejšímu a přesnějšímu řazení převodovky AXS, získáte podstatnou výhodu v přilnavosti, rychlosti a přesnějším řazení. - Chytrá, hladká a zcela bezdrátová převodovka SRAM GX Eagle AXS zaručí přesné řazení i při zatížení. - V elegantním a praktickém vnitřním úložném prostoru lze převážet nářadí a vybavení. - Mino Link umožňuje snadno a rychle doladit geometrii i za jízdy. - Jedinečné odpružení tohoto kola je nejen účinné, ale zároveň připravené na pořádné řádění. - Širší ráfky kol Line Elite 30 poskytují plášťům větší oporu, takže v nich můžete mít nižší tlak, což znamená lepší přilnavost. Active Braking Pivot Systém Active Braking Pivot umožňuje našim technikům seřídit tlumení tak, aby reagovalo na zrychlení a brzdění nezávisle. Výsledkem je spolehlivá ovladatelnost.

Rychlost a snadné ovládání Díky 120mm zadnímu zdvihu a progresivní geometrii na traily získáte rychlý a hbitý stroj, který zaručuje ovladatelnost i na drsných pasážích. Vnitřní úložný prostor Díky vnitřnímu úložnému prostoru nepotřebujete brašničku. Můžete v něm totiž převážet všechny nezbytnosti pro jízdu.

Bezproblémové vedení Díky vnitřnímu vedení lanek je Top Fuel tichý na trailech a nenáročný na údržbu.

Bude mé kolo mít prohnutou horní rámovou trubku? Menší rámy (XS a S) mají prohnutou horní trubku. Díky tomuto provedení je rám nižší, což umožňuje jezdcům menších postav pohodlněji se rozkročit nad kolem. U větších rámů (M a větších) je horní rámová trubka rovná, protože vyšší jezdci mají delší nohy a nemají s rozkročením problém. Málem jste zapomněli na pedály Toto kolo se nedodává s pedály, protože když si pedály vyberete sami, bude se vám jezdit lépe. Prohlédněte si našeho průvodce pedály a vyberte si takové, které budou odpovídat vašemu jízdnímu stylu. Zvolte ploché pedály pro jejich všestrannost anebo MTB pedály s nášlapy pro lepší ovladatelnost a výkon.

Doplňkové parametry

Kategorie: CELOODPRUŽENÁ
Modelový rok: 2024
Barva: MATTE EMERALD IRIS