Top Fuel 9.9 XTR

Značka: TREK
Top Fuel 9.9 XTR S Matte Raw Carbon
246 490 Kč
Top Fuel 9.9 XTR
Značka: TREK
garance nejlepší ceny
Garance nejlepší ceny
na trhu
kvalitní servis
Kvalitní servis
na naší prodejně
Doživotní záruka na rám kol TREK
Doživotní záruka
na rám kol TREK
Velikost: S
Na dotaz
246 490 Kč
Velikost: M
Na dotaz
246 490 Kč
Velikost: L
Na dotaz
246 490 Kč
Velikost: XL
Na dotaz
246 490 Kč
Velikost: M/L
Na dotaz
246 490 Kč
Top Fuel 9.9 XTR je špičkové celoodpružené horské kolo pro všechny bikery, kteří to chtějí pořádně rozjet. Lehký karbonový rám jsme doplnili jen díly, které si zaslouží, tedy špičkovým odpružením a komponenty odpovídající kvality. Všechno jsme prostě podřídili tomu, aby tohle kolo dovedlo perfektně odšpuntovat zábavu. Chcete si užívat co nejrychlejší trailové ježdění a nevadí vám, že kvůli špičkovému odpružení a spoustě lehkých karbonových dílů budete muset sáhnout hlouběji do kapsy. Lehký a tuhý celokarbonový rám, 130mm vidlice Fox Factory 34, tlumič Fox Factory Float se zdvihem 120 mm a hladké a přesné řazení Shimano XTR 1x12. Dál ještě široká karbonová kola Bontrager Line Pro 30 se 108zubým nábojem Rapid Drive s okamžitou aktivací a spoustu dalších karbonových dílů. Top Fuel 9.9 je rychlé kolo, které umí vyhlazovat nerovnosti a nezalekne se ani drsných trailů. Rám z karbonu OCLV pro horská kola, špičkové odpružení a karbonové díly z něj tvoří svižný stroj, na kterém se dokonale vyřádíte. - Řídítka s integrovaným představcem RSL z karbonu OCLV jsou velmi lehká, pohodlná a skvěle vypadají. - Širší ráfky kol Line Pro 30 poskytují plášťům větší oporu, takže v nich můžete mít nižší tlak, což znamená lepší přilnavost. - Jedinečné odpružení tohoto kola je nejen účinné, ale zároveň připravené na pořádné řádění. - V elegantním a praktickém vnitřním úložném prostoru lze převážet nářadí a vybavení. - Upravte si ho podle vlastních představ v rámci Project One. Active Braking Pivot Systém Active Braking Pivot umožňuje našim technikům seřídit tlumení tak, aby reagovalo na zrychlení a brzdění nezávisle. Výsledkem je spolehlivá ovladatelnost.

Rychlost a snadné ovládání Díky 120mm zadnímu zdvihu a progresivní geometrii na traily získáte rychlý a hbitý stroj, který zaručuje ovladatelnost i na drsných pasážích. Vnitřní úložný prostor Díky vnitřnímu úložnému prostoru nepotřebujete brašničku. Můžete v něm totiž převážet všechny nezbytnosti pro jízdu.

Bezproblémové vedení Díky vnitřnímu vedení lanek je Top Fuel tichý na trailech a nenáročný na údržbu.

BITS: Vaše záchrana v terénu Multifunkční nářadí BITS, které je chytře integrováno do krku vidlice, obsahuje vše, co potřebujete k úpravám a opravám na trailech.

Bude mé kolo mít prohnutou horní rámovou trubku? Menší rámy (XS a S) mají prohnutou horní trubku. Díky tomuto provedení je rám nižší, což umožňuje jezdcům menších postav pohodlněji se rozkročit nad kolem. U větších rámů (M a větších) je horní rámová trubka rovná, protože vyšší jezdci mají delší nohy a nemají s rozkročením problém.

Doplňkové parametry

Kategorie: CELOODPRUŽENÁ
Modelový rok: 2023
Barva: MATTE RAW CARBON