Top Fuel 9.9 XX AXS T-Type

Značka: TREK
Top Fuel 9.9 XX AXS S Matte Emerald Iris
283 990 Kč
Top Fuel 9.9 XX AXS T-Type
Značka: TREK
garance nejlepší ceny
Garance nejlepší ceny
na trhu
kvalitní servis
Kvalitní servis
na naší prodejně
Doživotní záruka na rám kol TREK
Doživotní záruka
na rám kol TREK
Velikost: S
Na dotaz (4 ks)
283 990 Kč
Velikost: M
Na dotaz (4 ks)
283 990 Kč
Velikost: L
Na dotaz (4 ks)
283 990 Kč
Velikost: XL
Na dotaz (15 ks)
283 990 Kč
Velikost: M/L
Na dotaz (4 ks)
283 990 Kč
Top Fuel 9.9 je celoodpružené horské kolo z karbonu pro náročné bikery, kteří ze svých požadavků na všestrannost a kvalitní díly nikdy nesleví. Kombinací špičkových dílů a lehkého karbonového rámu vznikl neuvěřitelný stroj, na kterém si užijete průlety flow traily i zdolávání technicky náročných pasáží. Hledáte všestranné celoodpružené horské kolo, které je rychlé, efektivně přenáší sílu z pedálů a nezalekne se ani náročnějšího terénu. Chcete větší tuhost a lehkost karbonového rámu a díly, které vám zaručí lepší výkon. Lehký a tuhý rám z karbonu OCLV pro horská kola, 130mm vidlice RockShox Pike Ultimate s pružinou DebonAir a tlumení Charger 3 RC2, zadní tlumič RockShox Deluxe Ultimate RCT se zdvihem 120 mm a bezdrátová 12rychlostní sada SRAM XX AXS pro přímou montáž, která je nejen lehká, ale i přesná. Pak ještě široká karbonová kola Bontrager Line Elite 30 se 108zubým nábojem Rapid Drive pro okamžitou aktivaci, čtyřpístkové brzdy pro jisté sjezdy, teleskopická sedlovka RockShox Reverb AXS a kombinace řídítek a představce z karbonu. Top Fuel 9.9 je výkonnostní karbonové kolo na sjezdy. Špičkové díly, například rychlejší karbonová kola, přilnavější a nesmírně citlivé odpružení a parádní řazení bezdrátové sady SRAM XX AXS zaručují, že si s ním na trailu fakt užijete. - V jednom stroji, který si rád zařádí, získáte vlastnosti trailového kola a účinnost šlapání toho krosového. - Širší ráfky kol Bontrager Line Elite 30 poskytují plášťům větší oporu, takže v nich můžete mít nižší tlak, což znamená lepší přilnavost. - V elegantním a praktickém vnitřním úložném prostoru lze převážet nářadí a vybavení. - Bezdrátová sada SRAM T-Type umožňuje dosahovat lepší výkon díky přesnému řazení při zatížení a jedinečné odolnosti. - Snímatelný prvek Knock Block 2.0 nabízí větší úhel řízení a ochrání tak všechna lanka i hadičky, aniž by omezil poloměr otáčení. Active Braking Pivot Systém Active Braking Pivot umožňuje našim technikům seřídit tlumení tak, aby reagovalo na zrychlení a brzdění nezávisle. Výsledkem je spolehlivá ovladatelnost.

Rychlost a snadné ovládání Díky 120mm zadnímu zdvihu a progresivní geometrii na traily získáte rychlý a hbitý stroj, který zaručuje ovladatelnost i na drsných pasážích. Vnitřní úložný prostor Díky vnitřnímu úložnému prostoru nepotřebujete brašničku. Můžete v něm totiž převážet všechny nezbytnosti pro jízdu.

Bezproblémové vedení Díky vnitřnímu vedení lanek je Top Fuel tichý na trailech a nenáročný na údržbu.

BITS: Vaše záchrana v terénu Multifunkční nářadí BITS, které je chytře integrováno do krku vidlice, obsahuje vše, co potřebujete k úpravám a opravám na trailech.

Bude mé kolo mít prohnutou horní rámovou trubku? Menší rámy (XS a S) mají prohnutou horní trubku. Díky tomuto provedení je rám nižší, což umožňuje jezdcům menších postav pohodlněji se rozkročit nad kolem. U větších rámů (M a větších) je horní rámová trubka rovná, protože vyšší jezdci mají delší nohy a nemají s rozkročením problém.

Doplňkové parametry

Kategorie: CELOODPRUŽENÁ
Modelový rok: 2024
Barva: MATTE EMERALD IRIS